بهترین مرکز اجرای رنگ نما و کنیتکس نما در کرج کجاست؟

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج خدمتی است که توسط شرکت های متعددی انجام می شود، و اجرای صحیح و اصولی آن مساله ای است که همه متقاضیان این خدمت به آن اهمیت می دهند. رنگ نما یکی از بهترین و مناسب ترین مصالح برای زیباسازی نمای ساختمان است و امروزه بیش از سنگ، سرامیک و دیگر مصالح سنتی کاربرد دارد. اجرای رنگ نما نسبت به دیگر مصالح مورد استفاده در ساختمان، سرعت کار و انجام بیشتری داشته و از لحاظ قیمتی نیز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. رنگ هایی که در نما مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی دارند و بسته به نوع نمای شما و همچنین میزان هزینه کرد می توان، از رنگ های متنوع استفاده کرد.

از مهمترین انواع رنگ نماهای مورد استفاده در نمای ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ اکریلیک: رنگ اکریلیک رنگی شیمیایی با پرایمر پلاستیکی است. از این نوع رنگ به دلیل ضد رطوبت بودن و تنوع رنگی، برای اجرای رنگ نما بیرونی ساختمان استفاده می شود. این رنگ همچنین سرعت اجرای بالایی دارد و در زمان کوتاهی خشک می شود.
 • رزین اکریلیک: این نوع رنگ مقاومت بسیار خوبی در برابر اشعه های خورشید داشته و قابلیت اجرا بر روی انواع زیر سازی ها مثل گچ و سیمان کشی ها را داراست.
 • رنگ اپوکس: رنگی است که می توان آن را در نما ساختمان مورد استفاده قرار داد زیرا، این رنگ مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط محیطی دارد. این رنگ اغلب در کفپوش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • رنگ نانو: رنگ نانو رنگی نوین و بسیار مناسب برای اجرای نماهای رنگی است. این رنگ مقاومت بسیار بالایی در شرایط آب و هوایی دارد و فاقد اثرات زیست محیطی بوده و ایجاد حساسیت نمی کند.
 • رنگ کنیتکس: این رنگ نوین بهترین گزینه برای اجرای نما است. در ادامه متن به معرفی این رنگ و بهترین مرکز اجرای کنیتکس در کرج خواهیم پرداخت.
رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج، به دلیل شرایط آب و هوایی این منطقه بهترین گزینه برای اجرای نما می باشد. همانطور که در بالا نیز ذکر شد رنگ کنیتکس یکی از رنگ های مورد استفاده در نمای ساختمان است. در واقع کنیتکس یک رنگ نوین و جدید است که در دکوراسیون داخلی نیز کاربرد داشته اما مهمترین مورد کاربرد آن در اجرای رنگ نما بیرونی ساختمان است. رنگ کنیتکس براساس کاربرد و حلال های آن به سه دسته تقسیم می شود. این سه دسته عبارتند از:

 • رنگ روغنی کنیتکس
 • رنگ پلاستیک کنیتکس
 • رنگ کنیتکس اکریلی

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج، با استفاده از سه نوع و زیر مجموعه این رنگ قابلیت اجرا دارد. رنگ روغنی کنیتکس طرح برجسته ای دارد و این برجستگی ها در کنار شیدهای رنگی مختلف باعث ایجاد زیبایی در نمای ساختمان می شوند. برای اجرای رنگ نما با استفاده از رنگ کنیتکس روغنی از حلال بنزین استفاده می شود. این نوع از رنگ کاملا ضد آب است و برای نما بهترین گزینه ممکن می باشد. اما رنگ پلاستیک کنیتکس ضد آب نیست و بهتر است از آن برای اجرای رنگ نما استفاده نشود. همچنین رنگ کنیتکس اکریلیک ترکیب دو نوع رنگ روغنی کنیتکس و رنگ پلاستیک آن است. حلال این رنگ آب است و به همین دلیل بسیار سریع خشک می شود و باعث شده که کاربرد این نمونه نسبت به دو نمونه دیگر بیشتر باشد. همچنین نمایی که با این نوع از کنیتکس رنگ ها انجام می شود قابلیت شست و شو دارد. از مهمترین مزایا و معایب استفاده از رنگ های کنیتکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

مزایای رنگ کنیتکس

 1. اجرای آسان و سریع
 2. قابل استفاده برای تمام سطوح
 3. مقاوم در برابر اشعه خورشید و حرارت و فرسایش
 4. مقاوم در برابر رطوبت و قابلیت شست و شو
 5. مقاوم در برابر قارچ و کپک ها
 6. بی رنگ و بی بو
 7. ساگاز با محیط زیست
 8. قیمت مناسب

معایب رنگ های کنیتکس

 1. عدم عایق صوتی و حرارتی
 2. عدم مقاومت در برابر آتش و شلعه ور کردن آن
 3. جذب آلودگی و گرد و غبار
 4. وزن پایین

بهترین شرکت اجرای رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج، باید با توجه به نوع معماری و شرایط آب و هوایی این منطقه انجام شود. اجرای کنیتکس در کرج توسط شرکت ها و افراد متعددی انجام می شود. توصیه می شود حتما چنین پروژه های مهمی را به شرکت ها و افراد خبره واگذار نمایید زیرا، در صورت بروز اشکال و اشتباه نمای شما کیفیت خود را از دست خواهد داد و علاوه بر ایجاد نازیبایی در نمای ساختمان، بر قیمت تمام شده خانه شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل ما به شما توصیه داریم در زمینه واگذاری اجرای رنگ نما و کنیتکس در کرج حتما از تحقیقات بیشتری انجام داده و بهترین اجرا کننده را انتخاب نمایید.

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

رنگ نما و کنیتکس نما در کرج

ما به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه رنگ نما و اجرای کنیتکس نما در کرج، این آمادگی را داریم تا سفارشات شما را به بهترین نحو انجام دهیم. ما برای اجرای نماهای رنگی و اجرای کنیتکس در کرج از بهترین کارشناسان و افراد خبره کمک گرفته ایم و توانسته ایم پروژه های بزرگ و متعددی را در این منطقه به اجرا در آوریم.
رنگ نما و کنیتکس نما در کرج، خدماتی هستند که ما قبل از اجرای آن به شما مشاوره رایگان داده و پس از بازدید از محل و بررسی شرایط آن بهترین پیشنهادات را به شما خواهیم داد. ما رنگ نما و اجرای کنیتکس در کرج را با بهترین قیمت ممکن انجام خواهیم داد. شما برای ثبت سفارشات خود و همچنین کسب مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما بایت اجرای صحیح و اصولی انواع خدمات رنگ نما و کنیتکس نما در کرج به شما ضمانت کیفی خواهیم داد.

برای سفارش نقاشی  ساختمان گلشن کرج با شماره های زیر تماس بگیرید:

اکبری

09128093543

دفترمرکزی : 02144478352

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید