بهترین نقاشی ساختمان در کرج را کدام شرکت انجام می دهد؟

بهترین نقاشی ساختمان در کرج را شرکتی انجام می دهد که از بهترین ابزار و امکانات بهره برده و اجرای این کار را به بهترین اساتید و نقاشان ساختمانی واگذار نماید. امروزه اهمیت دیزاین و دکوراسیون داخلی در ساختمان ها بسیار زیاد بوده و طراحی داخلی عضو جداناشدنی معماری امروزی می باشد، امروزه ابزار متنوعی برای ایجاد یک دیزاین مناسب در ساختمان تولید شده اند و با شیوه های مختلفی می توان طراحی داخل و خارج ساختمان را انجام داد. رنگ یکی از ابزار پرطرفدار و مقرون به صرفه برای ایجاد طراحی در داخل و خارج ساختمان است.

به طور کلی رنگ ماده ای است که انسان از هزاران سال قبل آن را شناخت و در موارد متعددی برای زیباسازی خود و دست ساخته هایش از آن استفاده کرد. امروزه نیز از این ماده در تمام ساخته های بشر، از جمله ساختمان ها استفاده می شود. رنگ با استفاده از شیوه های نقاشی در ساختمان بکار برده می شود. اجرای نقاشی ساختمان با رنگ ها متنوع باعث ایجاد زیبایی، جلوگیری از پوسیدگی ها و در مواردی جلوگیری از هدر رفت انرژی شود. به طور کلی انواع نقاشی ساختمان را باید مجموعه اقداماتی دانست که به منظور پوشاندن مناسب دیوارها، سقف، در و پنجره های ساختمان انجام می شود.

هدف از نقاشی ساختمان این است که اجزای ساختمان را در برابر شرایط محیطی محافظت کند. علاوه بر جنبه کاربردی رنگ در ساختمان، این ماده می تواند باعث روح به بخشیدن به فضای داخلی و خارجی ساختمان شده و برقیمت نهایی ساختمان نیز اثر مثبت و تاثیرگذار داشته باشد. به طور کلی می توان انواع نقاشی ساختمان را به این صورت نام برد:

 • نقاشی فضای داخلی ساختمان (شامل نقاشی دیوارها، سقف، در و پنجره و کف ساختمان)
 • نقاشی فضای بیرونی ساختمان (نما، درو پنجره ها، نرده ها، دیوارهای حیاط، درب های ورودی)
 • نقاشی های تصویری ویژه مدارس، مهد کودک ها و غیره
بهترین نقاشی ساختمان در کرج

بهترین نقاشی ساختمان در کرج

رنگ های مورد استفاده برای اجرای بهترین نقاشی ساختمان در کرج

بهترین نقاشی ساختمان در کرج را شرکتی انجام می دهد که از بهترین مواد اولیه استفاده کند. از مهمترین مواد اولیه ای که در نقاشی ساختمان استفاده می شوند، می توان به این موارد اشاره کرد:

 • انواع رنگ های پلاستیک: این رنگ ها عموما برای داخل ساختمان استفاده می شود و نوع درجه یک آن تا حدودی قابلیت شست وشو دارد.
 • انواع رنگ های روغنی: این رنگ ها در دو دسته براق و مات دسته بندی می شوند. این رنگ های برای پوشش بیرونی و داخل ساختمان بسیار مناسب بوده قابلیت شست و شو دارند. و برای انواع نقاشی ساختمان کاربرد دارند.
 • انواع رنگ های اکریلیک: این نوع از رنگ ها فاقد حلال های نفتی مضر هستند و قابلیت شست و شو دارند. این نوع رنگ در فضای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد. و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه کرج می توان بهترین نقاشی ساختمان در کرج را با آنها انجام داد.
 • انواع رنگ مولتی کالر: این رنگ ها نوعی رنگ شیک و اسپرت می باشند و برای اجرای نقاشی ساختمان کاربرد وسیعی دارند. برای نقاشی در اجزای مختلف ساختمان این رنگ را بر روی سطح مورد نظر می پاشند. این رنگ نیاز به هیچ حلالی ندارد و قابلیت شست و شو دارد. قدرت چسبندگی بالا، قابلیت ترمیم، ضخامت کم، ضد حساسیت و ضدباکتری بودن از ویژگی آنهاست.
 • رنگ بلکا: این رنگ بسیار مقرون به صرفه است و جهت اجرا نیاز به زیرسازی خاصی ندارد. این رنگ نوعی عایق مناسب است که قابلیت شست و شو داشته و از الیاف طبیعی تهیه می شود به همین دلیل ضد حساسیت است.
 • انواع رنگ کنیتکس: این رنگ برای انواع نقاشی ساختمان مناسب است و می توان آن را در فضای داخلی و خارحی ساختمان به کار برد. برای اجرای بهترین نقاشی ساختمان در کرج این رنگ با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه کرج بسیار مناسب است.

بهترین شرکت برای اجرای بهترین نقاشی ساختمان در کرج

بهترین نقاشی ساختمان در کرج را قطعا بهترین شرکت ها با کمک بهترین نقاشان و کارشناسان نقاشی ساختمان انجام می دهند. نقاشی ساختمان در فضای داخل و خارج آن انجام می شود و هر محیط نقاشی خاص خود را دارد. برای مثال نقاشی یک خانه با نقاشی یک مهد کودک و مدرسه متفاوت است. در نقاشی خانه عموما از رنگ برای پوشش اجزای ساختمان استفاده می شود در حالی که، در نقاشی مهد کودک یا مدرسه علاوه بر پوشش اجزای ساختمان از تصویرسازی های دیواری نیز برای ایجاد شادابی و هیجان استفاده می شود. نقاشی ساختمان دارای مزایای فراوانی است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • ایجاد زیبایی و تنوع در داخل و خارج ساختمان
 • ایجاد پوشش و عایق برای اجزای ساختمان
 • ایجاد تنوع بصری
 • افزایش طول عمر اجزای ساختمان
بهترین نقاشی ساختمان در کرج

بهترین نقاشی ساختمان در کرج

بهترین نقاشی ساختمان در کرج را شرکت ما یعنی مجموعه گلشن انجام می دهد. ما با استفاده از بهترین تجهیزات و با کمک بهترین نقاشان و کارشناسان حوزه نقاشی ساختمان، اجرای نقاشی ساختمان های متعدد را در حوزه کرج می دهیم. مهمترین خدمات شرکت ما برای نقاشی ساختمان در کرج عبارتند از:

 • نقاشی در فضای داخلی و خارجی و همچنین رنگ نمای خانه ها (شامل نقاشی در و پنجره، دیوارها، سقف، نرده ها، استخر، حیاط و غیره)
 • نقاشی برای تمامی ادارات و شرکت ها با توجه به خواسته های آنها
 • نقاشی برای انواع مراکز تجاری و صنعتی
 • نقاشی برای مهد کودک ها و مراکز آموزشی با نقاشی اجزای ساختمان و تصویرسازی های گوناگون

بهترین نقاشی ساختمان در کرج خدمتی است که ما بابت اجرای آن به بهترین نحو به شما ضمانت کامل می دهیم و آن را با بهترین و مناسب ترین قیمت برای شما انجام می دهیم. شما برای کسب مشاوره بیشتر در مورد انواع نقاشی ساختمان و ثبت سفارش می توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند در مورد این خدمت به صورت رایگان به شما مشاوره دهند.

برای سفارش نقاشی  ساختمان گلشن کرج با شماره های زیر تماس بگیرید:

اکبری

09128093543

دفترمرکزی : 02144478352

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید